دانلود و پشتیبانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

s f

اطلاعات تماس
ایران چهارمحال و بختیاری
شهرکرد خیابان اول
[email protected]
038312345678

دژینو | dezhino

چرا یادگیری ماشینی برای کشف تقلب در ایکامرس خیلی خوب کار می کند؟

چرا یادگیری ماشینی برای کشف تقلب در ایکامرس خیلی خوب کار می کند؟

سیستم های تشخیص سنتی فقط می توانند با سناریوهایی که قبلاً اتفاق افتاده اند کار کنند و از انواع تقلب های گذشته جلوگیری کنند. فقط هنگامی که تلاشی موفقیت آمیز باشد، سیستم می تواند نتیجه گیری درستی داشته باشد. با یادگیری ماشینی فرق می کند زیرا الگوریتم ها می توانند تغییرات را در زمان واقعی در نظر بگیرند و حتی در برخی موارد حتی قبل از حمله نیز با یک اقدام متقلبانه اقدام کنند.

یافتن الگوهای پنهان

یک سیستم مبتنی بر ML به طور مداوم در حال یادگیری است. نه تنها در یافتن همبستگی های پنهان فراتر از توانایی های انسانی خوب است، بلکه همچنین با هر تهدید کشف شده، یافتن سناریوهای جدید و جلوگیری از آنها بهتر می شود.

شناسایی پروکسی و VPN

یک مشتری صادق هنگام کار برای خرید در ایران نیازی به VPN ندارد، درست است؟ البته برخی از افراد نگران امنیت داده های شخصی خود هستند، اما به راحتی می توان تصور کرد که کاربران پروکسی مشتری های مشکوکی هستند که ارزش بررسی بیشتر را دارند.

تجزیه و تحلیل رفتار

وقتی سیستم الگوهای رفتاری معمول هر مشتری را بداند ، می تواند به راحتی انحرافات را تشخیص داده و رفتار مشکوک را تشخیص دهد. گاهی اوقات می تواند یک راه آسان برای تشخیص تقلب به حساب مشتری باشد.

راستی‌آزمایی سریع و دقیق

تأیید خودکار می تواند کل روند خرید را برای مشتری تسریع کرده و طبق قوانین تعریف شده عمل کند.

استفاده از داده های بزرگ

یک سیستم مبتنی بر ML می تواند با حجم عظیمی از داده ها کار کند و در هزینه لازم برای داشتن یک تیم بزرگ از تحلیلگران صرفه جویی کند. اگر مشاغلی در مقیاس بزرگ با لایه های اطلاعات اضافه شده دارید ، این می تواند یک مؤلفه اصلی در مبارزه و جلوگیری از تقلب باشد.

نتایج سازگار

مردم اشتباهاتی مرتکب می شوند که الگوریتم های دقیق برنامه ریزی شده هرگز مرتکب نمی شوند. با یک سیستم خودکار نصب شده صحیح، به دلیل خطای انسانی، بدون خرابی های گاه به گاه امنیت سازگار خواهید داشت.

چگونه می توان تقلب در ایکامرس را متوقف کرد؟

برخی توصیه ها به کسب و کار های ایکامرس برای ایمن ماندن و روش های اثبات کشف تقلب

خدمات مشتری ایکامرس شما بدون شک نقش مهمی در اطمینان از رسیدگی به مشکلات و ناراحتی های مشتریان شما ایفا می کند، در حالی که همچنین می تواند به استراتژی پیشگیری از تقلب شما کمک کند.

برای جلوگیری از شرایطی که تیم پشتیبانی مشتری شما اجازه می دهد متقلبان از خریدهای غیرقانونی رها شوند، باید فرایند آموزش را ترتیب دهید تا آنها یاد بگیرند که مراقب باشند و به علائم تقلب توجه کنند. همچنین، به افزایش کارمندان در دوره های اوج فروش فکر کنید. هرچه پشتیبانی مشتری شما درخواست مشتری را سریعتر انجام دهد، رضایت بیشتری از مشتری خواهد داشت.

خط مشی های قانونی خود را سفارشی کنید

ایکامرس شما به جای استفاده از سیاست های فروشگاه های معروف ایکامرس، به سیاست های قانونی پیشگیری از تقلب نیاز دارد. عالمانه در نظر بگیرید که از چه روشهایی باید استفاده کنید و نباید استفاده کنید.

معمولاً متقلبان با دقت محل و مکان فروشگاه آنلاین را که می خواهند هک کنند، زیر نظر می گیرند. بنابراین، لازم است سیاست های موجود را متناسب با مورد خاص خود تنظیم کنید. خط مشی های خود را رعایت کنید و از ضرورت آنها محافظت کنید، حتی اگر رعایت برخی از قوانین برای برخی از مشتریان مشکل ساز باشد.

 

از وب سایت خود محافظت کنید

آسیب پذیرترین نقطه در هر فروشگاه ایکامرس مکانیسم پرداخت است، قوانین شاپرک به شما امکان محافظت از این منطقه را می دهد. اما به طور کلی وب سایت چطور؟ منطقی است که به همان اندازه که برای محافظت از روند پرداخت، به هر عنصر وب سایت خود توجه کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما در بهبود امنیت وب سایت خود کمک می کند:

  1. برای رمزگذاری از یک گواهی SSL استفاده کنید که از داده های حاصل از مرورگرهای مشتریان شما محافظت می کند. علاوه بر این ، Google سایتهای HTTPS را بسیار عالی رتبه بندی می کند، بنابراین شما به یک مزیت SEO دست خواهید یافت.
  2. یک حسابرس امنیتی به تیم خود اضافه کنید که سعی خواهد کرد نقاط ضعف وب سایت ایکامرس شما را پیدا کند.
  3. برای دستیابی به زمان واقعی پیشگیری از تقلب از دژینو و سایر ابزارهای نظارت استفاده کنید.

پیگیری تحویل یک امر ضروری است

اگر این کار را انجام نداده اید، شماره ردیابی و امضا را هنگام تحویل به سیستم عامل ایکامرس خود اجرا کنید. به این نوع تقلب شارژ “دوستانه” گفته می شود، اما هیچ چیز دوستانه ای در رابطه با آسیب پذیر بودن در برابر مجرمی که به عنوان مشتری شما مبدل شده اند یا ضرر مالی قابل توجهی به دلیل اشتباهات مشتریان واقعی وجود ندارد.

تا آنجا که ممکن است اطلاعات مشتری را کمی ذخیره کنید

اگر می توانید از ذخیره اطلاعات کارت بانکی و اطلاعات شخصی در وب سایت خود جلوگیری کنید. هرچه اطلاعات کمتری داشته باشید ، سرقت کمتر خواهد بود. اجازه دهید درگاه پرداخت مسئول کلیه اطلاعات حساسی باشد که در صورت نقض داده ها ممکن است شما را به دردسر بیندازد. برای گزینه پرداخت های دوره ای ، اگر یکی را انتخاب کردید، باید دستورالعمل های دقیق ذخیره سازی پیروی کنید. هیچ جایگزین دیگری وجود ندارد.

پیگیری هر اقدام تقلب

اگر در حال حاضر یک راه حل خودکار ندارید، باید تمام داده های موجود را به صورت دستی ذخیره کنید. هنگامی که شما یک پایگاه داده از هر اقدام تقلبی دارید، موفقیت آمیز یا نه، بسیار آسان تر است که از شرایط احتمالی آینده جلوگیری کنید و این اطلاعات را به الگوریتم ML (هنگامی که آن را داشته باشید) تغذیه کنید. دشمنان خود را با نگه داشتن یک دفترچه یادداشت دقیق با تمام اطلاعات حمله هکرها نزدیک نگه دارید تا بر اساس آن استراتژی دفاعی آینده خود را ایجاد کنید. شما می توانید الگوهای خاصی را توسط خودتان تشخیص دهید و از برخی کشورها یا مناطق به عنوان بالقوه خطرناک آگاه باشید.

از نرم افزارهای به روز استفاده کنید

هکرها مخصوصاً در دوره COVID-19 بسیار مبتکر هستند. به دلیل نرم افزارهای قدیمی، به آنها فرصتی ندهید تا آسیب پذیری در سیستم شما را پیدا کنند. بهتر است از ابزارهای محافظتی استفاده کرده و وب سایت خود را به طور مرتب از نظر بدافزار اسکن کنید. حملات Formjacking حتی اگر از SSL محافظت داشته باشید نیز می تواند یک مشکل باشد. بنابراین ، ابزار اضافی مورد نیاز است. Skimmers وب سایت های بازرگانان را در هر اندازه ای هدف قرار می دهد. بنابراین، متأسفانه، حتی مشاغل کوچک نیز ایمن نیستند.

“جرایم اینترنتی بزرگترین تهدید برای هر شرکت در جهان است.”
– جینی رومتی ، رئیس اجرایی IBM

آینده حمایت از تقلب در ایکامرس

سال 2020 برای کسب و کار های کوچک آنلاین به اندازه کافی دیوانه بود. پس از افزایش شیوع بیماری ویروس کرونا، شاهد جهش غیرمنتظره فروش بودیم. فروش و درآمد بیشتری برای مشاغل فراهم می کرد، اما خطرات نیز جدی تر می شدند. بیایید در مورد آینده امنیت در ایکامرس صحبت کنیم.

تعداد موارد نقض داده در حال افزایش است

در مجموع 1001 مورد نقض داده در سال 2020 وجود داشته است که بیش از 155 میلیون رکورد بر اساس آمار Statista در معرض دید قرار گرفته است. انتظار می رود تعداد نقض احتمالی داده ها همچنان زیاد باشد ، زیرا هکرها روش های جدیدی برای هک سیستم ها ابداع می کنند.

بحران اقتصادی منجر به انواع مبتکرانه تری از تقلب خواهد شد

در حال حاضر، تخمین تأثیر واقعی اقتصادی همه گیری بسیار دشوار است. اما در حال حاضر افراد زیادی شغل خود را از دست داده و یا به عنوان صاحبان مشاغل ورشکسته شده اند. این می تواند افراد را تحت فشار قرار دهد تا به فعالیت های مجرمانه آنلاین بپردازند و روش های جدیدی برای سرقت پول شما اختراع کنند. شما باید همیشه یک قدم جلوتر از تهدیدات احتمالی باشید

فراموش نکنید داشتن یک راه حل مجهز به ماشین لرنینگ ML یکی از بهترین گزینه ها است.

کار در خانه می تواند منجر به حملات اضافی هکر شود

در حالی که اکثر شرکت ها یک انتقال سریع و موثر به دور کاری رو آورده اند، این فرصت های زیادی را برای فعالیت های تقلب ایجاد کرده است. به عنوان مالک یک فروشگاه ایکامرس، باید از حملات فیشینگ، استفاده از شبکه بدون امنیت و کارمندانی که با استفاده از دستگاه های محافظت نشده کار می کنند، آگاه باشید. تلاش های امنیتی خود را بر روی این مناطق متمرکز کنید و امیدوارم که بتوانید گردش کار از راه دور محافظت شده را حفظ کنید.

تصاحب حساب در سال 2021 یک مشکل اساسی خواهد بود

همه گیر COVID-19 باعث تغییر دیگری در صنعت شد، زیرا تعداد حساب های جدید برای خریدهای آنلاین به طرز چشمگیری افزایش یافت. این منجر به حتی بیشتر سرقت شدن حساب ها شد. طبق Tech Republic، تعداد تلاش برای جذب حساب در سال 2020 در مقایسه با سال 2019 تقریباً 300٪ افزایش یافته است. متأسفانه، با ادامه وقوع قفل در سراسر جهان، انتظار داریم روند این نوع تقلب در سال 2021 ادامه یابد.

نتیجه گیری

خدمات و راه حل های نرم افزاری که می توانند به حل مشکلات در معاملات ایکامرس کمک کنند چیست؟

تعدادی از خدمات و راه حل های نرم افزاری مانند دژینو وجود دارد که به حل مشکل تقلب در ایکامرس کمک می کند. دژینو نرم افزاری سفارشی را توسعه می دهد که می تواند مبتنی بر یادگیری ماشین باشد تا به دقت بالایی در کشف تقلب در ایکامرس دست یابد.

چگونه می توان تلفات ناشی از تقلب در ایکامرس را با ابزارهای مدرن به حداقل رساند؟

ابزارهای مدرن در به حداقل رساندن تلفات تقلب کارآمدتر هستند زیرا آنها می توانند الگوهای جدید تقلبی را از معاملات انجام شده در طول زمان یاد بگیرند. همچنین، ابزارهای مدرن سریعتر از ابزارهای قدیمی هستند.

چرا یادگیری ماشین؟ تفاوت بین روش های قدیمی مانند تشخیص مبتنی بر قانون برای پیشگیری از تقلب در ایکامرس چیست؟

اولین و تفاوت اصلی بین روشهای کلاسیک و یادگیری ماشینی برای جلوگیری از تقلب در ایکامرس این است که مورد دوم یک سیستم یادگیری است، به این معنی که برای یادگیری انجام یک کار برنامه ریزی شده است، در حالی که روشهای قدیمی و بر اساس قانون برای هر الگوی جدیدی واکنش نشان نمی دهد.

انواع سناریوهای تقلب را می توان با استفاده از ML تشخیص داد؟

ما می توانیم موارد تقلب ایکامرس مربوط به خریدهای آنلاین، معاملات و برگشت هزینه ها را کشف کنیم. به طور کلی، ما می توانیم تشخیص دهیم که کدام فعالیت از طریق حساب کاربری به خطر افتاده یا در صورت استفاده از کارت بانکی تقلبی رخ می دهد.

بهترین روش های یادگیری ماشین برای تشخیص کارآمد تقلب کدامند؟

یادگیری ماشینی برای ایکامرس از روشهای تشخیص ناهنجاری نظارت شده و بدون نظارت استفاده می کند که الگوهای تقلبی را در اطلاعات معاملات آنلاین یا الگوهای رفتاری کاربر پیدا می کند.

چه اقداماتی می تواند منجر به کاهش تقلب آنلاین شود؟

نرم افزار خود را به روز نگه دارید، مجموعه ای دقیق از پروتکل های امنیتی را دنبال کنید، رمزهای عبور خود را قوی نگه دارید، کارکنان خود را در مورد رعایت سیاست های قانونی و اهمیت امنیت داده ها مطلع کنید. از آخرین فناوری و ابزار استفاده کنید تا یک قدم از ماهرترین هکرها جلوتر باشید!

حرف آخر

با نگاهی به روند صعودی جهان برای مشاغل ایکامرس، میزان خریدها و معاملات آنلاین و همچنین افزایش فعالیت های تقلبی در حال رونق است. یک کسب و کار باید فرصت های ارائه شده توسط شرکت های مرتبط در زمینه کشف و پیشگیری از تقلب را به دقت بررسی کند و بهترین گزینه را انتخاب کند، مانند الگوریتم های مبتنی بر یادگیری ماشین که می تواند با گذشت زمان بهبود یابد و الگوهای جدیدی از تقلب پیدا کند. همچنین، ضمن ایجاد امنیت و اطمینان بیشتر در تجارت برای مشتریان، نباید از سیاست های امنیتی مشترک و استانداردهای PCI غافل شوید.

 

ارسال نظر